Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Nawojowej: to już jutro! Zapraszamy na Dzień otwarty!

14 marca 2023 r.

Już jutro (15 marca 2023 r.) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej odbędzie się Dzień otwarty.

- Zapraszamy wszystkich ósmoklasistów do odwiedzenia naszej placówki – mówi dyrektor szkoły Michał Bulzak. – Mamy siedem kierunków w technikum i branżową szkołę I stopnia. Każdy może realizować u nas swoje pasje naukowe i zainteresowania. Mamy świetną kadrę, bardzo dobrze wyposażone pracownie i zajęcia ze specjalistami. Nasza szkoła to dobry wybór – nie będzie po niej problemu z odnalezieniem się na rynku pracy.

ZSP w Nawojowej oferuje kształcenie na kierunkach: Technik analityk (analityka kryminalistyczna i medyczna), Technik technologii żywności (dietetyk), Technik architektury krajobrazu, Technik hodowli koni, Technik informatyk, Technik weterynarii, Technik żywienia i usług gastronomicznych.

- Do dyspozycji uczniów jest również internat i stołówka – dodaje dyrektor Michał Bulzak. – Zapraszamy uczniów klas ósmych – jutro będą mogli się przekonać, jak wyjątkowa jest nasza szkoła Dzień otwarty odbędzie się w godzinach 9-16.

Szczegóły na: https://nawojowa.edu.pl/aktualnosci/

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...