Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: z wizytą w Brukseli

24 czerwca 2022 r.

W 2021 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju został zarekomendowany przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu do udziału w projekcie #MłodziMalopolanie.EU.

Podczas wydarzeń online i spotkania w Krakowie, Młodzi Małopolanie z 18 szkół średnich poznawali zagadnienia związane z Unią Europejską i Funduszami Europejskimi oraz ich wykorzystaniem w Małopolsce.

- Ostatnim etapem projektu, który ze względu na pandemię skończył się w czerwcu 2022 roku był wyjazd studyjny do Brukseli, w którym uczestniczyła nauczycielka przedmiotów zawodowych Ewa Madzik-Kania - koordynatorka projektu w naszej szkole - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - W czasie podróży odwiedziła instytucje unijne, spotkała się z ich pracownikami i poznała lokalne inwestycje przeprowadzone ze wsparciem środków europejskich, złożyła wizytę w Komisji Europejskiej, zwiedziła Parlament Europejski i siedzibę Komitetu Regionów. To ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły, która znalazła się wśród 18 szkół ponadpodstawowych Małopolski, wytypowanych do projektu, to również wyróżnienie dla naszej koordynatorki projektu, która doświadczenia tej wizyty na pewno przełoży na pracę z młodzieżą-dodaje dyrektor szkoły.

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...