Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: trwa remont hali sportowej

4 czerwca 2021 r.

Trwa remont hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju. Inwestycja jest finansowana z budżetu Powiatu Nowosądeckiego.

- Po wcześniejszej modernizacji i odnowie sal lekcyjnych i korytarzy, obecnie jest remontowana sala gimnastyczna – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Wszystko z myślą o obecnych i przyszłych uczniach, aby w komfortowych warunkach mogli odbywać zajęcia wychowania fizycznego, sportowe zajęcia pozalekcyjne oraz zawody sportowe. - To szczególnie ważne, aby po okresie zdalnego nauczania młodzież mogła realizować sportowe pasje. Jako szkoła zawsze umożliwiamy uczniom wybór pozalekcyjnych zajęć sportowych: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, czy innych form.

Uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju byli dwukrotnym Mistrzem Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Nowosądeckiego Licealiady Sportowej Młodzieży, a ostatnio zdobyli brązowy medal Powiatowej Licealiady.

Hala sportowa służy nie tylko uczniom szkoły, ale też całej społeczności lokalnej - odbywają się w niej treningi uczniowskich klubów sportowych oraz zawody sportowe na różnych poziomach i w różnych konkurencjach.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...