Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: spotkanie z mistrzem świata!

19 lutego 2021 r.

Wojciech Urbański - Mistrz Świata w barmaństwie klasycznym spotkał się online z uczniami III klasy Technikum Gastronomicznego w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju. Odkrywał przed nimi tajniki pracy barmana i wspominał swój pobyt w krynickiej szkole.

- Wojciech Urbański jest absolwentem naszej szkoły - mówi Maria Aleksandra-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – I od czasu do czasu spotyka się z uczniami i nauczycielami. Nadal utożsamia się ze szkołą, dzieli się doświadczeniem, namawia młodych ludzi do samodzielności, kreatywności i przede wszystkim wiary w siebie i wdrażania w życie nawet najbardziej niewyobrażalnych projektów.

Pan Wojciech sam udowadnia, że planowanie kariery zawodowej może być ściśle powiązane z wykształceniem szkolnym, realizacją marzeń i planowaniem własnej ścieżki rozwoju. Zawsze podkreśla, że jest kryniczaninem, absolwentem ZSP Krynica, człowiekiem, dla którego nie ma ograniczeń zawodowych. Oprócz tytułu Mistrza Świata w barmaństwie klasycznym może się poszczycić tytułami Mistrza Polski, czy Europy w swojej kategorii.

Fot. ZSP Krynica-Zdrój, FB

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...