Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: hotelarskie metamorfozy!

8 października 2021 r.

Podczas kolejnej lekcji hotelarstwa, uczniowie klas hotelarskich w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju uczestniczyli w zajęciach z wizażystką Angeliną Śliwińską - absolwentką szkoły.

Zajęcia dotyczyły kreowania własnego wizerunku i różnych form makijażu. Uczniowie, zarówno dziewczyny, jak i chłopcy - dowiedzieli się, co robić, aby dobrze wyglądać o każdej porze dnia, stosownie do miejsca i zajmowanego stanowiska.

- Chociaż to nie wygląd w życiu jest najważniejszy, to jednak profesjonalne podejście, dyskretna elegancja, subtelny makijaż, wpływają na opinię przyszłego pracodawcy - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Kolejna część zajęć w formie warsztatów stylizacji, wizażu i makijażu odbędzie się w Gabinecie Kosmetycznym „Diament”. Staramy się na bieżąco współpracować z absolwentami naszej szkoły, którzy prowadzą własną działalność, czy pracują na różnych stanowiskach w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Opiekunem uczniów jest Dorota Pacut - nauczycielka przedmiotów hotelarskich.

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...