Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZS w Marcinkowicach: trwa utwardzanie terenu

24 sierpnia 2022 r.

Przed nową halą sportową przy Zespole Szkół w Marcinkowicach trwa utwardzanie terenu i kładzenie kostki.

- Niebawem pojawią się parkingi, również z miejscami dla osób niepełnosprawnych. Prace trwają pomimo chwilowo niesprzyjającej pogody. Jak zapewnia kierownik budowy Arkadiusz Wojtas, wszystko odbywa się zgodnie z planem – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który dzisiaj był na placu budowy.

Przypomnijmy, że hala sportowa ze strzelnicą, która zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku, wejdzie w skład Powiatowego Centrum Sportu przy Zespole Szkół w Marcinkowicach, a koszt całej inwestycji przekroczy 20 milionów złotych. Obok hali powstanie kompleks sportowy na świeżym powietrzu, na terenie którego nie zabraknie boiska do gier zespołowych z trybunami, kortów tenisowych i odkrytego basenu, a także bieżni, skoczni do skoku w dal i wzwyż oraz rzutni (pchnięcie kulą, rzut młotem i dyskiem).

Aby nie obciążać powiatowego budżetu gigantycznymi kosztami budowy, władze Powiatu Nowosądeckiego pozyskały wielomilionowe dofinansowanie do inwestycji.

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...