Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zaprojektuj mural, który będzie ozdobą stolicy!

7 października 2019 r.

Do 15 grudnia można przesyłać prace na realizowaną przez Urząd Transportu Kolejowego ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną "Kolejowe ABC". Skierowana jest ona do uczniów klas III-IV szkół podstawowych.

Organizatorzy nagrodzą prace plastyczne prezentujące zasady bezpieczeństwa na obszarach kolejowych. Najlepsza z nich zostanie namalowana na ścianie budynku przy Placu Zawiszy w Warszawie w formie wielkoformatowego muralu i będzie ozdobą stolicy przez kolejne pół roku.

W konkursie przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody zarówno dla uczniów jak i szkół. Dla zwycięskiej drużyny zaplanowano wyjazd na trzydniową zieloną szkołę do wybranego miejsca w Polsce, do którego można dotrzeć koleją. Zagwarantowano też 20 tys. zł na odmalowanie wybranych pomieszczeń w placówce, do której uczęszczają autorzy zwycięskiej pracy.

Dla pięciu wyróżnionych drużyn przeznaczono po 5 tys. zł na odmalowanie jednego pomieszczenia szkolnego, a wszyscy uczestnicy otrzymają książki edukacyjne "Kolejowe przygody Rogatka".

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie: www.kolejoweabc.pl/akcjamural.

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...