Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Wyjątkowy rok szkolny już za nami

30 czerwca 2020 r.

Marek Kwiatkowski - Starosta Nowosądecki na zakończenie pełnego wyzwań roku szkolnego 2019/2020 skierował do pracowników oświaty oraz uczniów życzenia: 

Miniony rok szkolny był dla Wszystkich trudnym czasem, znalezienia się w nowej rzeczywistości zdalnego nauczania. Bardzo wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań to efekt Waszej codziennej pracy. Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty składam najserdeczniejsze podziękowania za cały rok solidnej i wytężonej pracy. Uczniom gratuluję osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych. Niech będą one źródłem Waszej satysfakcji i uznania społecznego. Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rad Rodziców i wszystkich Rodziców, którzy swoją pomocą wspierali zdalne nauczanie w szkołach.

Na czas wakacji życzę Wszystkim samych szczęśliwych, bezpiecznych i słonecznych dni. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Waszym udziałem, dają siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju!

Wierzę, że we wrześniu spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy w normalnym systemie!

 

Marek Kwiatkowski
Starosta Nowosądecki

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...