Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Wojnarowa: otworzymy most w przyszłym tygodniu

22 listopada 2019 r.

Nie jest wykluczone, że w przyszłym tygodniu zostanie otwarty dla ruchu most łączący Wojnarową i Wilczyska. Inwestycja kosztowała 670 tysięcy złotych. Most znajduje się na granicy powiatów: nowosądeckiego i gorlickiego.

- Istniejący obiekt wybudowany kilkadziesiąt lat temu był już mocno wyeksploatowany, co szczególnie było widać na jezdni i chodnikach – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Dlatego zdecydowaliśmy się na kompleksowy remont obiektu. Teraz most wygląda zupełnie inaczej. Kostkę brukową zastąpił asfalt, chodniki też są wyremontowane, a płyta mostu została wzmocniona. Dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatów wyremontowaliśmy i ustabilizowaliśmy również bariery.

Postęp prac oglądali: senator Wiktor Durlak, starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, członek Zarządu PN Zofia Nika, radny powiatowy Marcin Bulanda i dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Adam Czerwiński.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...