Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Tomasz Bulzak zwycięzcą rockowego festiwalu

2 października 2020 r.

Tomasz Bulzak, Milena Bodurka i Wiktoria Pongowska to zwycięzcy III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”, który właśnie zakończył się w Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

- Wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom – mówi starosta Marek Kwiatkowski. – Cieszę się, że pomimo pandemii i obostrzeń, udało się zorganizować tę imprezę. Wspieram i będę wspierał takie inicjatywy. Mamy uzdolnioną młodzież, której trzeba umożliwić rozwijanie pasji i prezentowanie umiejętności szerszej publiczności.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Muzyka dla wszystkich na czele z Elżbietą i Ryszardem Gołębiami, którzy włożyli sporo pracy, aby Festiwal doszedł do skutku. Pomagali w tym m.in.: samorządowcy i sponsorzy, którzy zasiedli na widowni. Był wśród nich m.in. starosta Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk, wójt gminy Łososina Dolna Andrzej Romanek.

Starosta Marek Kwiatkowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę za zdobycie I miejsca Tomaszowi Bulzakowi. Do artysty powędrował czek na 2 tysiące złotych.

II miejsce zdobyła Milena Bodurka i z rąk wójta gminy Łososina Dolna Andrzeja Romanka odebrała czek na 700 złotych.

III miejsce wyśpiewała Wiktoria Pongowska, której czek w wysokości 500 złotych wręczył Ryszard Gołąb.

Muzyczne zmagania były transmitowane na żywo. Do jutra można głosować na wykonawców – cna jednego z nich czeka nagroda publiczności. Tutaj można obejrzeć całość imprezy: https://vimeo.com/464185049?fbclid=IwAR3or-N4mZvCE9EecXR28CU929nD2blfQoMx7v_ukydnsWB8IGJd71Ifw9I

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...