Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Starosta ze Srebrnym Krzyżem Zasługi!

25 listopada 2022 r.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego, wicewojewoda małopolski Mateusz Małodziński, w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy, odznaczył starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi.

- Z dumą odznaczam starostę Marka Kwiatkowskiego w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy – powiedział wicewojewoda Mateusz Małodziński. – Starosta ma wielkie zasługi jako samorządowiec w rozwoju Powiatu Nowosądeckiego. Przez lata działalności społecznej na różnych płaszczyznach, dał się poznać jako człowiek dbający o dobro mieszkańców Sądecczyzny i Małopolski. Gratuluję również wspaniałej hali ze strzelnicą w Marcinkowicach, na otwarciu której byłem w poniedziałek. Ta i inne inwestycje realizowane przez władze Powiatu przynoszą korzyści wszystkim mieszkańcom Ziemi Sądeckiej. Rząd wspiera takie inicjatywy, o czym świadczą środki przekazane na realizację hali. Jeszcze raz gratuluję i życzę wielu równie potrzebnych i służących lokalnej społeczności inwestycji.

- Bardzo dziękuję za to wyróżnienie – mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Dziękuję za docenienie mojej pracy i starań na rzecz rozwoju Sądecczyzny i całego regionu!

Gratulacje, w imieniu Klubu Radnych PiS złożyła Zofia Nika, a w imieniu Klubu Radnych „Wspólna Małopolska - Wspólna Sądecczyzna” - Marian Dobosz. Staroście gratulował także przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i wiceprzewodniczący Ryszard Poradowski.

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...