Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Starosta spotkał się z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim

22 września 2021 r.

Wczoraj w Warszawie starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i szef klubu PiS w Radzie Powiatu Antoni Poręba spotkali się z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim.

- Wręczyliśmy panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu medal „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” przyznany przez Radę Powiatu Nowosądeckiego - mówi starosta Marek Kwiatkowski. - Spotkanie było też okazją do rozmowy na temat bieżących i przyszłych inwestycji na Sądecczyźnie, w tym między innymi budowy „Sądeczanki” tak ważnej dla mieszkańców naszego regionu.

Starosta spotkał się również z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem.

- Rozmawialiśmy o współpracy, w tym o perspektywie objęcia patronatem honorowym MON klasy wojskowej w Zespole Szkół w Marcinkowicach - dodaje starosta. - Chcemy, aby szkoła się rozwijała, budujemy w jej pobliżu Powiatowe Centrum Sportu. Objęcie patronatem ministra klasy wojskowej byłoby bardzo ważnym elementem dalszego rozwoju całej szkoły.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...