Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Sądeckie Pogotowie Ratunkowe: remonty za milion złotych zakończone!

6 października 2022 r.

Zakończył się właśnie remont dużego budynku na terenie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Sączu. Znajdowały się w nim garaże dla karetek, myjnia samochodowa i biura – wszystko było zdewastowane. Podobnie jak ogrodzenie całego terenu, które teraz jest nowoczesne i funkcjonalne.

Dzięki programowi naprawczemu wdrożonemu przez obecny Zarząd Powiatu na czele ze starostą Markiem Kwiatkowskim, obiekt został w całości wyremontowany. Inwestycja pochłonęła milion złotych, a pieniądze pochodziły z budżetu Pogotowia.

- Co roku remontujemy zaniedbane od lat budynki znajdujące się na terenie bazy sądeckiego pogotowia. Przypomnę, że dwa lata temu został wyremontowany pierwszy duży budynek garażowy za dwieście tysięcy złotych - mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Natomiast w ubiegłym roku została wyremontowana część kolejnego budynku, w  którym znajdowały się między innymi stare instalacje, a ściany i podłogi były zdewastowane. Dach również nie był w najlepszym stanie. Te roboty pochłonęły kolejne 330 tysięcy złotych.

- Zakończyliśmy właśnie remont budynku garażowego, w którym znajduje się między innymi myjnia samochodowa dla karetek, garaż dla kilku ambulansów, biura, archiwum oraz komora do dekontaminacji po wyjazdach covidowych - mówi dyrektor SPR Bożena Hudzik. – Wymieniliśmy również ogrodzenie i bramy wjazdowe na teren Pogotowia.

Wszystkie te prace to kontynuacja założeń programu naprawczego wdrożonego w Pogotowiu w 2019 roku po objęciu funkcji dyrektora przez Bożenę Hudzik.

Fot. Maria Olszowska

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...