Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

„Sądeckie” na bilbordach w całej Polsce!

1 września 2020 r.

Powiat Nowosądecki rusza z ogólnopolską kampanią #OdkrywajSądeckie. Wszystko po to, aby na Sądecczyznę przyjeżdżało coraz więcej osób. Termin rozpoczęcia kampanii nie został wybrany przypadkowo – po czasie epidemii i niemożności podróżowania, teraz Ziemia Sądecka otwiera się dla turystów.

- Ta kampania ma być wsparciem dla hoteli, pensjonatów, osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i oferującej różne atrakcje – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

Już dzisiaj w 30 największych miastach w Polsce na 175 bilbordach i citylightach zobaczymy zdjęcia z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Dziennie, przekaz powinien dotrzeć nawet do 1,5 miliona odbiorców! 

- Chcemy w ten sposób przypomnieć, że „Sądeckie” jest dla wszystkich – lubiących rozkoszowanie się przyrodą, dla rodzin z dziećmi, osób starszych, sportowców, smakoszy regionalnej kuchni, bogatej kultury i różnorodnej historii. To miejsce, które zachwyca. Kto raz tutaj przyjechał, ten zawsze wraca. Sądecczyzna pozostaje w ciepłych wspomnieniach – dodaje starosta Marek Kwiatkowski.

Kampanię koordynuje Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

(olsz)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...