Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Sądeccy policjanci mają komendanta

2 października 2020 r.

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbyło się powołanie mł. insp. dra Krzysztofa Dymury na Komendanta Miejskiego Policji. Do tej pory pełnił obowiązki komendanta, od dzisiaj w pełni objął to stanowisko. Wśród zaproszonych gości był m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

- Gratuluję i życzę spełnienia wszystkich planów zawodowych - mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Mając świadomość ciężaru czekających na Pana zadań, życzę dużo siły i wytrwałości, a także satysfakcji z wykonywanej pracy. Ze swej strony deklaruję dalszą gotowość do wspierania wszelkich inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego.

- To bardzo ważny dzień w mojej karierze policyjnej. To wielkie wyróżnienie, ale też i wielka odpowiedzialność, dlatego wszystkie swoje wysiłki, dotychczasową wiedzę i doświadczenie zawodowe będę wykorzystywał, żeby tego zaufania nie zawieść – mówił nowy komendant. - Będę się starał, by ta jednostka realizowała swoje zadania na najwyższym poziomie, a jednocześnie zależy mi na bardzo dobrej atmosferze w pracy i służbie, bo działając jako jedność, będziemy w stanie wykonać najtrudniejsze zadania.

Wśród zaproszonych gości byli: insp. Roman Kuster – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, Marek Kwiatkowski – starosta nowosądecki, Ludomir Handzel – prezydent Nowego Sącza, zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu – mł. insp. Adam Bukański i kom. Zbigniew Zacher oraz przedstawiciele kadry kierowniczej i związków zawodowych sądeckiej Policji.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Uniwersytetu Wrocławskiego (studia prawnicze) oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada stopień naukowy doktora (dyscyplina: nauki o bezpieczeństwie.

Fot. KMP w Nowym Sączu

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...