Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Powiatowy Urząd Pracy: zarejestruj się przez internet

23 marca 2020 r.

W związku z ogłoszonym przez Ministra Zdrowia stanem epidemii, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ogranicza się pracę Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego. Jednocześnie, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przypomina o obowiązku 14-dniowej kwarantanny dla osób powracających z zagranicy.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, aż do odwołania, Urząd będzie zamknięty dla klientów – wstrzymanie obsługi bezpośredniej. 

Kontakt z PUP, będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem: telefonu 18 440 08 08, faksu 18 440-08-08 wew. 300, poczty elektronicznej ko@pup.powiat-ns.pl, elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP, oraz poczty tradycyjnej.
 
Prosimy o skorzystanie z możliwości załatwienia sprawy drogą elektroniczną za pomocą formularzy udostępnionych na stronie www.praca.gov.pl

Możliwe będzie złożenie dokumentów kierowanych do Urzędu do udostępnionego w tym celu pojemnika, zlokalizowanego przy wejściu do budynku.


Osoby umówione na podpisanie umowy dotyczącej otrzymania środków na podjęcie działalności gospodarczej proszeni są o kontakt telefoniczny z numerami 18 414 94 45, lub 18 414 94 36.

Jednocześnie informujemy że wszystkie zaplanowane wcześniej wizyty w urzędzie zostaną przesunięte na późniejszy termin. W tym celu, będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o wyrozumiałość.

Szczegóły: https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/panelOgolny oraz https://nowysacz.praca.gov.pl/

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...