Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Powiat realizuje program „Za życiem”

22 czerwca 2022 r.

Powiat Nowosądecki otrzymał 5 916 240 zł na realizację programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na lata 2022 – 2026. 

Zadania z zakresu administracji rządowej, wynikające z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” realizowane są w zakresie:

- zapewnienia przez szkołę lub placówkę możliwości kontynuowania nauki przez uczennice w ciąży – zadanie 1.5. Programu: „Pomoc uczennicom w ciąży” przez Internat przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych, ul. Podkamienne 8, 33-335 Nawojowa;

- zapewnienia realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego na obszarze powiatu; zadanie 2.4, Programu: „Wieloaspektowa i kompleksowa pomoc niepełnosprawnemu dziecku w okresie od 0. roku życia do rozpoczęcia nauki w szkole oraz jego rodzinie” przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, ul. Waryńskiego 1, 33-300 Nowy Sącz.

Program jest realizowany zgodnie z Uchwałą nr 189 Rady Ministrów z dnia 27 grudnia 2021 r. (M.P. z 2022 r.  poz. 64) ( https://monitorpolski.gov.pl/M2022000006401.pdf).

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...