Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Policjanci mają lepsze warunki do pracy

16 stycznia 2016 r.

Starosta nowosądecki Marek Pławiak i wicestarosta Antoni Koszyk odwiedzili Posterunek Policji w Nawojowej, który został zmodernizowany przy wsparciu finansowym Powiatu. Inwestycję dofinansowały też gminy Nawojowa, Kamionka Wielka i Łabowa.

- Obecność policji w Nawojowej ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo mieszkańców tych gmin, ale także nas wszystkich, w tym turystów odwiedzających Sądecczyznę - zauważył Marek Pławiak.

Komendant Miejski Policji młodszy inspektor Jarosław Tokarczyk podziękował starostom za finansowe wsparcie modernizacji budynku, który służy policji od początku XX wieku. Podziękowania skierował też do goszczących w tej placówce wójtów, których gminy także miały udział w finansowaniu modernizacji budynku. Efekty prac oglądali wójt Nawojowej Stanisław Kiełbasa, wójt Kamionki Wielkiej Kazimierz Siedlarz oraz wójt Łabowej Marek Janczak.

Dodajmy, że obsadę nawojowskiego posterunku stanowi 11-osobowy personel, składający się z 9 policjantów i 2 pracowników cywilnych.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...