Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Po raz piąty zagrali w tenisa stołowego

20 listopada 2021 r.

Dzisiaj w Zespole Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się V Memoriał im. Bogdana Zajdla w Tenisie Stołowym. Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski rozegrał kilka meczów z samorządowcami i wręczył nagrody najlepszym.

Po zaciętej i wyrównanej walce starosta uległ Pawłowi Szczygłowi (I miejsce) - dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie, który dzisiaj pokonał również Bogdana Łuczkowskiego (II miejsce) - tegorocznego mistrza Turnieju tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski” wójta gminy Łukowica. III miejsce zajęła skarbnik gminy Rytro Lucyna Zaucha.

- Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy zamiast spędzać sobotę na kanapie, przez kilka godzin grali w tenisa - mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Cieszę się, że z roku na rok przybywa chętnych i to w różnym wieku. Dziękuję również organizatorom, którzy od pięciu lat przygotowują tę imprezę.

W turnieju, który trwał kilka godzin wzięło udział blisko 50 osób. Wszyscy walczyli fair play, a sędziowali im uczniowie Zespołu Szkół w Starym Sączu. Memoriał zorganizował Marian Kuczaj – działacz sportowy i były radny powiatowy, a w gościnne progi szkoły zaprosili: Grzegorz Skalski - dyrektor ZS w Starym Sączu oraz dwie panie wicedyrektor - Angelika Duda i Urszula Sadowska.

Zawodnikom gratulował również poseł Jan Duda, który przybył na zakończenie turnieju.

Memoriał ma przypomnieć sylwetkę Bogdana Zajdla, który w 2015 r. zginął w wypadku samochodowym. Był nauczycielem w Zespole Szkół Zawodowych w Starym Sączu i Prywatnym Gimnazjum w Starym Sączu. Kierował też Internatem.

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...