Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Pasja zamknięta w migawce

15 czerwca 2022 r.

 

Balet, gra w szachy, taniec, aktorstwo, czytanie, śpiew, gra na instrumencie i zamiłowanie do folkloru, jazda na rolkach i deskorolce, łyżwiarstwo czy podnoszenie ciężarów – to tematy projektu pn. "Zarazić pasją", realizowanego przez uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju we współpracy ze stowarzyszeniem Stowarzyszeni dla Ziemi Sądeckiej.

- Warto odkrywać w sobie różne talenty, warto mieć pasje i pozytywnie zarażać nimi innych, warto też zobaczyć efekty współpracy fotografa Adriana Marasia z uczniami naszej szkoły – mówi dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju Maria Aleksander-Pisz. - Starał się on uchwycić magię pasji w migawce, przelotnej chwili, co oczywiście nie było łatwe. Przy tej okazji uczestnicy projektu mieli okazję zapoznać się z warsztatem fotografa w pięknych miejscach Krynicy-Zdroju. W nagrodę czeka ich wycieczka do Parku Linowego oraz profesjonalne pamiątkowe zdjęcia.

Warto dodać, że to kolejny projekt realizowany ze stowarzyszeniem Stowarzyszeni dla Ziemi Sądeckiej. W 2021 r. uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju wzięli udział w teledysku, promującym walory uzdrowiska pt. "Wszędzie dobrze, u nas najlepiej".

Projekt realizowany jest dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Fot. Archiwum szkoły

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...