Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Partnerstwo dla książki

21 maja 2019 r.

Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu po raz kolejny otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu Partnerstwo dla Książki, na realizację projektu MARATON LITERACKI - kwota dotacji: 18 900 zł.

W ramach projektu, od czerwca do października 2019 roku, zostanie zorganizowany cykl spotkań autorskich dla dzieci i dorosłych w 40 bibliotekach publicznych powiatu nowosądeckiego. Z czytelnikami spotkają się: Wojciech Widłak, Justyna Bednarek, Paweł Wakuła i Jarosław Kaczmarek.

Celem programu będzie wzbogacenie działalności, rozszerzenie zakresu usług bibliotek oraz promocja czytelnictwa. Spotkania te będą rozwijać wiedzę i kształtować zachowania czytelnicze. Pozwolą również wzmocnić rolę biblioteki jako placówki oferującej ciekawe formy spędzenia wolnego czasu.

Zadania te będą realizowane przy współpracy Środowiskowego Domu Samopomocy przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych GNIAZDO.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...