Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Otwórz serce - integracyjnie w Muszynie

29 lipca 2019 r.

W minioną sobotę w Muszynie odbył się piknik rodzinno–integracyjny pod hasłem „Otwórz serce.” Impreza została zorganizowana przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Muszynie, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Opiekunów „Sposób Na Życie” w Muszynie oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie.

 - Spotkanie było doskonałą formą integracji osób niepełnosprawnych ze mieszkańcami Muszyny i turystami – mówi Maria Żuchowicz, dyrektor POW w Muszynie. - Wspólna zabawa pod sceną czy zawody sportowe to najprostszy sposób na przełamanie lodów i zawieranie nowych znajomości.

Tegoroczny piknik swoimi występami uświetnili: Akademia Tańca Adelante, Józef Bieryt grający na Fletni Pana, zespół taneczny Fruciaki, Agnieszka Miczulska, Patrycja Śliwińska oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Muszynie. Gospodarze przygotowali przedstawienie „Kolory naszego życia” oraz pokaz sztuk walk, który zachwycił publiczność. Tradycyjnie nie zabrakło „Niespodzianki za grosik”, kiermaszu prac osób niepełnosprawnych, licytacji przedmiotów podarowanych przez darczyńców czy też świeżych wypieków i chleba ze smalcem.

Dzięki wsparciu ludzi dobrego serca udało się zebrać 12.314,66 złotych, które zostaną przeznaczone na rehabilitację osób niepełnosprawnych, dla których każda możliwość poprawy stanu zdrowia jest bezcenna.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marek Kwiatkowski - starosta nowosądecki i Jan Golba - burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.

(olsz)

Fot. Michał Szymczyk

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...