Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

OSP w Podrzeczu ma już swój sztandar

20 lipca 2021 r.

W miniony weekend w Podrzeczu odbyła się uroczystość nadania sztandaru tamtejszej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. W spotkaniu wzięli udział m.in.: wicewojewoda małopolski Józef Leśniak, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec oraz radni powiatowi: Joanna Szewczyk-Kubacka i Krzysztof  Bodziony.

- Z okazji poświęcenia i nadania sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Podrzeczu składam wszystkim druhom serdeczne gratulacje, wyrazy podziękowania oraz uznania za wypełnianie strażackich powinności - mówił Roman Potoniec, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego, który podczas spotkania reprezentował również starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. - Wasze oddanie i służba zasługują na najwyższy szacunek. Życzę, aby działalność w strażackich szeregach była źródłem satysfakcji i spełnienia aspiracji życiowych. Niech Święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece i nieustannie strzeże od wszelkich zagrożeń, a dobre zdrowie i wszelka pomyślność niech wspierają Wasze poczynania osobiste, zawodowe i społeczne.

Uroczystego przekazania sztandaru strażakom ochotnikom dokonał st. bryg. Paweł Motyka - zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu.

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...