Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Oni wiedzą jak zapobiegać pożarom

26 czerwca 2020 r.

W remizie OSP w Stadłach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W dobie pandemii przeprowadzono je z zachowaniem reżimów sanitarnych.

Uczestników i ich opiekunów przed wejściem na salę poddano badaniu temperatury ciała. Obowiązkowa była dezynfekcja rąk i założenie maseczek na twarz. Krzesła i stoły zdezynfekowano.

Eliminacje przeprowadzono w trzech oddzielnych grupach. Wśród uczniów szkół podstawowych (klasy I do VI) najlepsi okazali się Lena Drożdż, Mateusz Sromek i Gabriela Winiarz. W kategorii klas VII do VIII i gimnazja najwyższe wyniki uzyskali Piotr Dudek, Weronika Mika i Magdalena Toczek. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych najwyższe noty uzyskali Aleksandra Ogorzały, Miłosz Marszałek i Mateusz Kuś.

Nagrody ufundowali Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (w ramach programu "Bezpieczne Sądeckie – edycja 2020") oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu.

Zwycięzcom gratulowali Paweł Motyka – prezes zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu, Marek Frączek – przewodniczący Powiatowej Komisji ds. Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, Dawid Ogorzałek – członek Powiatowej Komisji ds. MDP oraz Ryszard Wąsowicz – kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu.

(szel)

Fot. Archiwum organizatorów

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...