Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Od najmłodszych lat w kajaku

3 lipca 2022 r.

Wielkie emocje towarzyszyły dzisiaj młodym zawodnikom, którzy wystartowali w Międzynarodowych Regatach Kajakowych dla Młodzików i Dzieci. Impreza odbyła się na torze w Wietrznicach, a patronat nad nią objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

- To piękny sport - mówił starosta Marek Kwiatkowski, który przez kilka godzin kibicował kajakarzom. - Uczy hartu ducha, nie poddawania się przeciwnościom, daje też siłę i sprawność fizyczną. Cieszę się, że mamy tak wielu utalentowanych młodych kajakarzy.

W zawodach wystartowało ponad 150 dzieci i młodzików. Imprezę przygotował Klub Sportowy START z Nowego Sącza. Prowadził ją, po mistrzowsku komentując kolejne starty i wyniki, Józef Nieć. Nad całością czuwało grono sędziów z sędzią głównym Krzysztofem Klimkiem oraz m.in. Grzegorz Danek - prezes Fundacji Instytut Ratownictwa na wodach górskich i powodziowych, któremu starosta Marek Kwiatkowski wręczył promesę w wysokości 5000 zł na zakup sprzętu ratowniczego.

Sponsorem nagród był Powiat Nowosądecki, Santander Bank Polska S.A. 1 Oddział w Nowym Sączu oraz firma FAKRO.

Fot. Maria Olszowska

Pliki do pobrania

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...