Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Od 20 lat dbają o rozwój turystyki w regionie

22 października 2019 r.

 

Krzysztof Trela (Biuro Turystyczne VECTOR w Muszynie), Jacek Nowak (Pasieka BARĆ w Kamiannej) i Kamila Więcek (Rezydencja LEŚNY DWÓR w Kosarzyskach) zostali uhonorowani Złotymi Jabłkami Sądeckimi, przyznanymi przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. W jego imieniu odznaczenia wręczył Marian Dobosz – członek Zarządu Powiatu.

Okazją do ich uhonorowania były obchody 20-lecia Nowosądeckiej Izby Turystycznej. Doceniono w ten sposób wkład w budowanie atrakcyjności turystycznej Sądecczyzny oraz promocję regionu.

Dyplomy starosty otrzymali: Bogdan Kałucki – dyrektor Ośrodka Rehabilitacji i Wypoczynku PZN im. kpt. J. Silhana NESTOR w Muszynie-Złockiem, Katarzyna Kowal (Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju), Hotel PANORAMA w Nowym Sączu, Ośrodek Wypoczynkowy FILARÓWKA w Piwnicznej-Zdroju, Sanatorium LIMBA w Piwnicznej-Zdroju, Ośrodek Wypoczynkowy OST GROMADA w Krynicy-Zdroju, Silesia Krynica, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział w Krynicy-Zdroju oraz Piotr Litwiński – właściciel Hotelu LITWIŃSKI w Tęgoborzu.

Podczas gali z okazji 20-lecia NIT wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec wręczył zasłużonym dla turystyki osobom i organizacjom Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Przyznano również Sądeckie Laury 2019 placówkom, które przygotowały ofertę imprez, przyciągających na Sądecczyznę turystów. W minionym roku nasz region odwiedziło ponad półtora miliona gości.

(szel)

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...