Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Noworoczne spotkanie z sołtysami

12 stycznia 2019 r.

 

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wziął dziś udział w noworocznym spotkaniu z sołtysami. Towarzyszyli mu wicestarosta Antoni Koszyk i przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec.

Tradycyjne spotkanie poprzedziła msza św. odprawiona w kościele św. Kazimierza w Nowym Sączu przez proboszcza tej parafii ks. dr. Jana Siedlarza. O wyjątkowej i ważnej roli sołtysów, którzy są najbliżej mieszkańców i wiedzą najwięcej o problemach lokalnych społeczności mówili uczestniczący w opłatkowym spotkaniu goście: poseł Józef Leśniak, marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski i radna wojewódzka Marta Mordarska.

- Dziękuję za wasze zaangażowanie i deklaruję gotowość współpracy - mówił do sołtysów starosta Marek Kwiatkowski.

Prezes Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Sądeckiej Piotr Gniadecki podziękował władzom powiatu za wsparcie i wzorową współpracę.

- Wszyscy, niezależnie od tego, na jakim szczeblu samorządu pracujemy, zabiegamy o to samo, czyli dobro mieszkańców Sądecczyzny - podkreślił Piotr Gniadecki.

W noworocznym spotkaniu wzięli udział także powiatowi radni: Zofia Nika – członek Zarządu Powiatu, Marta Adamczyk – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Nowosądeckiego i Antoni Poręba – przewodniczący Klubu PiS w Radzie Powiatu Nowosądeckiego.

Spotkanie noworoczne umilił występ zespołu Echo Jaworza z Ptaszkowej.

(szel)

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...