Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Noworoczne spotkanie Grybowian

25 stycznia 2008 r.

22 stycznia 2008r.

Przedsiębiorcy, działacze kultury i samorządowcy zebrali się na noworocznych spotkaniu w Grybowie. Władze powiatu reprezentował na nim przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Wanatowicz.

Samorządowcy licznie przybylli
na spotkanie.

Spotkanie przebiegało w miłej
atmosferze.

Samorządowcy licznie przybylli
na spotkanie.

Wśród gości był radny powiatowy
Jarosław Gliński.

Wśród gości był radny powiatowy
Jarosław Gliński.

Uroczyste otwarcie spotkania.

Przedsiębiorcy, działacze kultury i samorządowcy zebrali się na noworocznych spotkaniu w Grybowie. Władze powiatu reprezentował na nim przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Wanatowicz.Grybowianie spotkali się w Miejskim Domu Kultury w Grybowie. Organizatorem uroczystości był Urząd Miasta Grybowa. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedsiębiorcy, kierownicy jednostek samorządowych, radni, przedstawiciele środowisk społecznych i kulturalnych z Miasta i Gminy Grybów.Spotkanie otworzyła Stanisława Morańda – kierowniczka Miejskiego Domu Kultury, która przywitała obecnych, a następnie zaprosiła na widowisko świąteczno-noworoczne przygotowane przez zespół regionalny „Kowalnia” ze Stróż.Powiat Nowosądecki reprezentowali: przewodniczący Rady Stanisław Wanatowicz oraz Jarosław Gliński - radny Powiatu Nowosądeckiego. Przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego w imieniu Rady i Zarządu Powiatu złożył wszystkim życzenia noworoczne, w których życzył pomyślności w Nowym 2008 Roku, wielu sukcesów i satysfakcji oraz realizacji wszystkich zamierzonych celów, a przedstawicielom władz Ziemi Grybowskiej wręczył upominki noworoczne.Władze miasta zjawiły się w komplecie, byli: burmistrz Piotr Piechnik, zastępca burmistrza Antoni Koszyk, przewodniczący Rady Miasta Marek Jan Obrębski, Marta Kościsz – sekretarz miasta oraz Janina Ruda - skarbnik.Burmistrz Miasta Piotr Piechnik wraz z zastępcą Wójta Gminy Grybów Andrzejem Porębą podziękował tym, którzy przyczynili się do pomyślnego zakończenia ważnych dla miasta i gminy inwestycji w ubiegłym roku. Życzył zebranym dalszych owocnych lat pracy, a następnie wszyscy przywitali Nowy Rok symboliczną lampką szampana.
komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...