Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Otwarta nowa atrakcja uzdrowiska

26 czerwca 2020 r.

 

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski uczestniczył dziś w uroczystym otwarciu Polany Janówka, inwestycji zrealizowanej w ramach projektu pn. "Kurort Krynica – rozwój infrastruktury uzdrowiskowej poprzez przywrócenie zielonego salonu uzdrowiskowego na Polanie Janówka w Krynicy-Zdroju".

W ten sposób powstała atrakcyjna przestrzeń spacerowa dla turystów oraz kuracjuszy zażywających kuracji wodnych w Pijalni Jana. Pieczołowicie zadbano o historyczne szczegóły i stworzenie niezwykłego klimatu tego miejsca. Całość kosztowała 6 milionów złotych, w tym 4 miliony dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

W imieniu marszałka Witolda Kozłowskiego Polanę uroczyście otworzył sekretarz województwa Wojciech Piech. W wydarzeniu uczestniczyli także senator Wiktor Durlak, poseł Jan Duda, radne województwa Jadwiga Wójtowicz i Marta Mordarska oraz burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba.

Fot. Damian Radziak

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...