Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Nagrody dla zwycięzców festiwalu rockowego

13 września 2021 r.

 

Milena Bodurka, Weronika Gumulak i Maria Jarosz – to zwycięzcy IV edycji Festiwalu Rockowego "Muzyka dla Wszystkich", który zakończył się w Centrum Kultury i Promocji Gminy w Łososinie Dolnej. Nagrody młodym wokalistkom wręczył starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który objął wydarzenie muzyczne honorowym patronatem.

- Cieszę się, że festiwal się rozrasta i biorą w nim udział wokaliści i zespoły prezentujące bardzo wysoki poziom – mówi starosta Marek Kwiatkowski. - To wydarzenie bywa trampoliną do sukcesu, bowiem przed rokiem nagrodę specjalną wywalczył tutaj Tomasz Bulzak. Ten znakomity wokalista wygrał telewizyjną "Szansę na Sukces" i zaśpiewał na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Starosta Marek Kwiatkowski podkreślił, że Powiat wspiera szeroko rozumianą kulturę, dlatego organizatorzy Festiwalu – Stowarzyszenie Muzyka dla Wszystkich, kierowane przez Elżbietę i Ryszarda Gołębiów nadal mogą liczyć na pomoc powiatowego samorządu. To cykliczne wydarzenie muzyczne, które przyciąga do Łososiny Dolnej artystów sceny rockowej, zrealizowano w ramach konkursu "Kulturalne Sądeckie".

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...