Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Młodzi strażacy w sztafecie

27 czerwca 2022 r.

Wczoraj na stadionie sportowym w Podegrodziu odbyły się VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których wzięły udział młodzieżowe drużyny pożarnicze. Powiat reprezentował Roman Potoniec – przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego.

W zawodach wzięły udział 22 drużyny, które rywalizowały w trzech konkurencjach: musztra, sztafeta i rozwiniecie bojowe. Najlepszą drużyną wśród dziewcząt okazała się MDP OSP z Woli Kosnowej, II – MDP OSP Ptaszkowa, III - MDP OSP Grodek nad Dunajcem.  Wśród chłopców zwyciężyła drużyna z MDP OSP Cieniawa, II - MDP OSP Gródek nad Dunajcem, III - MDP OSP Zagorzyn.

- Gratuluję wszystkim uczestnikom zawodów – mówił Roman Potoniec, przewodniczący RPN. – Przekazuję też pozdrowienia od starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. Cieszę się, że zdobywacie kolejne sprawności – strażacy, oprócz wiedzy i umiejętności, muszą być również w świetnej formie fizycznej.

Zawody odbyły się dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu z Programu Bezpieczne Sądeckie.

Fot. Łukasz Poręba i Łukasz Gromala

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...