Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Milion złotych na rewitalizację zabytku. Trzeba go tylko wskazać

27 lipca 2022 r.

 

Od 8 sierpnia do 5 września mieszkańcy Małopolski będą mogli zgłaszać swoje propozycje do konkursu "Nasz Zabytek". Dzięki zaangażowaniu lokalnych społeczności zwycięski obiekt może zostać zrewaloryzowany i zaadaptowany zgodnie z pomysłem mieszkańców. Najlepszy projekt uzyska dofinansowanie o wartości miliona złotych od organizatora konkursu - Fundacji Most the Most.

Fundacja jest organizacją non-profit powołaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, by współrealizować misję banku polegającą na wsparciu zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Konkurs ogłaszany jest sekwencyjnie w poszczególnych województwach, by docelowo objąć każde z nich. Podzielony jest na dwie części – wybór jednego zabytku w województwie oraz wybór pomysłów na jego nową funkcję społeczną. Wskazywać można wyłącznie zabytki nieruchome, wpisane do rejestru zabytków, stanowiące własność publiczną. Formularz zgłoszeniowy od 8 sierpnia będzie dostępny na stronie: https://www.webankieta.pl/ankieta/676976/formularz-zgloszeniowy-i-konkursu-nasz-zabytek.html.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...