Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Masz hotel, pensjonat, agroturystykę, prowadzisz gastronomię lub oferujesz atrakcje turystyczne? Promuj się za darmo z #Sądeckie! 

2 czerwca 2021 r.

Powiat Nowosądecki rusza z kolejną ogólnopolską kampanią promującą markę #Sądeckie. W  największych miastach w Polsce, na billboardach i citylightach można będzie zobaczyć hasła promujące kampanię „Złap %” oraz fotografie z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Ubiegłoroczna kampania zakończyła się sukcesem, a dziennie docieraliśmy nawet do 1,5 miliona odbiorców! Wszystko po to, aby na teren Sądecczyzny przyjeżdżało coraz więcej turystów. 

- Wiemy, że turyści po czasie zamknięcia i niemożności podróżowania, poszukują miejsc do letniego wypoczynku. Sądecczyzna jest otwarta dla wszystkich - mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Nasza kampania ma pomóc w promocji najciekawszych miejsc i atrakcji, ale także pomóc całej branży turystycznej. Akcja „Złap %” to bezpłatna promocja dla hoteli, pensjonatów i osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i osób oferujących różne atrakcje. Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz #sądecki region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

Jak to działa? Na hasło #OdkrywajSądeckie turysta będzie mógł otrzymać kilkuprocentową  zniżkę na pobyt lub skorzystanie z atrakcji w naszym regionie. Dotyczy to oczywiście tylko tych miejsc, które zostały zgłoszone do kampanii. Trwa przygotowywanie bazy obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie Powiatu Nowosądeckiego, które chcą się włączyć w akcję i proponują zniżki dla turystów. Taka informacja będzie udostępniana i promowana zarówno na stronie www.nowosadecki.plwww.sadeckie.eu, a także w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram. W praktyce, kiedy potencjalny turysta zainteresuje się billboardem/citylightem z kampanią „Złap %”, wchodzi na stronę internetową, gdzie zgromadzone są w jednym miejscu wszystkie obiekty biorące udział w akcji, co daje duże prawdopodobieństwo wyboru właśnie ich ze względu na oferowaną zniżkę.

 - Im więcej obiektów weźmie udział w akcji „Złap %”, tym większy sens będzie miało zorganizowanie ogólnopolskiej kampanii pod tym właśnie hasłem - dodaje starosta Marek Kwiatkowski. - Kampania promocyjna o takim wymiarze to spory wydatek, dlatego chętnych musi być co najmniej kilkudziesięciu. Mamy już zgłoszenia wielu hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych i miejsc gastronomicznych. Czekamy na kolejne. Zachęcam do tego - to bezpłatna promocja w całej Polsce!

Realizatorem kampanii jest Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Kontakt: 018 41 41 831. 

Można się zgłaszać do 11 czerwca 2021 r. Wypełniony formularz (pobierz ze strony: Masz hotel, pensjonat, agroturystykę, prowadzisz gastronomię lub oferujesz atrakcje turystyczne? Promuj się za darmo z #Sądeckie! | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl) należy przesłać na adres: promocja@nowosadecki.pl

Tegoroczna kampania została wstępnie zaplanowana na lipiec.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...