Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mamy Mistrza Polski w dyscyplinie rakietowej!

5 października 2020 r.

Mateusz Tokarczyk przywiózł z Mistrzostw Polski Modeli Kosmicznych komplet medali. Impreza odbyła się w Lisich Kątach - Grudziądzu.

W zawodach uczestniczył instruktor modelarstwa kosmicznego Bartłomiej Tokarczyk oraz uczestnik zajęć modelarskich w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Muszynie i członek klubu modelarskiego Orion - Mateusz Tokarczyk.

- Modelarze startowali w siedmiu dyscyplinach rakietowych – mówi Izabela Łabuś, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie, w skład którego wchodzi OPP Muszyna. - Junior Mateusz Tokarczyk w pierwszym dniu rywalizacji, po emocjonującej dogrywce, zwyciężył w kategorii rakiet ze spadochronem uzyskując tytuł Mistrza Polski. Z kolei instruktor Bartłomiej Tokarczyk w konkurencji rakietoplanów zajął drugie miejsce uzyskując tytuł Wicemistrza Polski. W konkurencji rakiet z taśmą III miejsce zajął po raz kolejny Mateusz Tokarczyk.

W najbardziej emocjonującej konkurencji rakiet makiet, Mateusz po raz kolejny zdobył medal, tym razem srebrny.

- Po raz pierwszy w historii OPP Muszyna oraz klubu Orion, zawodnik junior zdobył komplet medali dodaje z uśmiechem Izabela Łabuś. – Obydwaj zawodnicy należą do Kadry Narodowej Polski. Te medale to efekt ciężkiej pracy i rozwijania pasji. Gratuluję!

Fot. OPP Muszyna

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...