Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Małżonka Prezydenta RP zaprasza do udziału w konkursie

20 stycznia 2023 r.

Do 12 marca przyjmowane będą zgłoszenia do III Edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Celem konkursu jest ukazanie wielopłaszczyznowej działalności Kół Gospodyń Wiejskich w obszarach społecznym, kulturalnym i edukacyjnym. Służy on także prezentacji i promocji aktywności KGW w zakresie działań prospołecznych, które spajają i aktywizują lokalne społeczności, kultywowania, popularyzowania i utrwalania najbardziej wartościowych tradycji regionalnych oraz przekazywania zainteresowania twórczością ludową kolejnym pokoleniom.

- Koła Gospodyń Wiejskich to absolutnie polski fenomen – podkreśla małżonka prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. - To bardzo ważne, żeby idąc z duchem czasu, kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje.

Szczegóły dotyczące konkuru dostępne na stronie: https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/inicjatywy/konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-o-nagrode-malzonki-prezydenta-rp

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...