Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Klub Sportowy START zdobył 13 medali w jeden weekend!

12 września 2022 r.

W miniony weekend na torze kajakowym w okolicach mostu helleńskiego w Nowym Sączu odbył się  61. Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie kajakowym, podczas którego zwodnicy zdobywali też punkty ogólnopolskiej Ligii młodzików. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy START, a zawodnikom kibicował m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

- Pomimo niesprzyjającej pogody, kajakarze z różnych stron Polski dali z siebie wszystko – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Z przyjemnością i podziwem obserwowałem ich zmagania z nurtem Dunajca. To kolejne mistrzostwa zorganizowane na wysokim poziomie. Gratuluję wszystkim zawodnikom i oczywiście zwycięzcom!

Zawodnicy sądeckiego STARTu zdobyli sześć złotych, pięć srebrnych i dwa brązowe medale. W klasyfikacji generalnej również stanęli na pierwszym stopniu podium mając na koncie 273 punkty. Na drugim miejscu znalazł się Klub Pieniny Szczawnica, a na trzecim Krakowski Klub Kajakowy.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie nowosądeckiego okręgowego związku kajakowego www.nozk.sacz.pl/ w zakładce wyniki 2022.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...