Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Klub Sportowy „Dunajec” obchodził 75. urodziny

28 października 2019 r.

W sądeckim MCK Sokół odbył się jubileusz 75-lecia Klubu Sportowego „Dunajec”. Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski złożył gratulacje i podkreślił, wielki wkład trenerów w rozwój sportu na Sądecczyźnie.

- Z okazji Jubileuszu 75-lecia Klubu Sportowego „Dunajec” składam gratulacje i podziękowania za upowszechnienie i promowanie sportu w naszym regionie. Dzięki Państwa zaangażowaniu, od wielu dziesięcioleci dzieci i młodzież mogą korzystać z zajęć sportowych, podnosić sprawność fizyczną i osiągać sukcesy – mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Uczycie ich Państwo dyscypliny i odpowiedzialności, kształtujecie charaktery i wpływacie na ich rozwój. Dzięki takiemu wychowaniu i codziennej pracy, zawodnicy Klubu Sportowego „Dunajec” osiągali i osiągają wspaniałe efekty. Dziękuję za zaangażowanie władz, trenerów i działaczy sportowych oraz wszystkich, którzy wspierają Klub. Życzę kolejnych sukcesów, wielu sił, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

(olsz)

Fot. UM Nowy Sącz

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...