Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dziewięć powiatowych szkół w informatycznej chmurze

8 października 2019 r.

 

255 uczniów techników i liceów prowadzonych przez Powiat Nowosądecki weźmie udział w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych, realizowanych przy użyciu nowoczesnych technik informacyjno-komunikacyjnych. Starosta Marek Kwiatkowski odebrał z rąk wicemarszałka województwa małopolskiego Łukasza Smółki list intencyjny w sprawie realizacji projektu pn. "Małopolska Chmura Edukacyjna w szkołach Powiatu Nowosądeckiego – IV edycja".

Projekt realizowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Wartość projektu to 309 269,75 zł, przy dofinansowaniu z UE na poziomie 293 806,26 zł.

Zadanie będzie realizowane w siedmiu zespołach szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat: ZSP w Nawojowej, ZSP w Starym Sączu, ZSZ w Grybowie, ZS w Łącku, ZSP w Krynicy-Zdroju, PZS w Muszynie i ZS w Marcinkowicach oraz LO w Grybowie i LO w Starym Sączu.

Realizacja wsparcia w ramach projektu została zaplanowana na podstawie indywidualnie zdiagnozowanego zapotrzebowania szkół w zakresie rozwoju kompetencji i umiejętności w dziedzinie informatyki, matematyki, przedsiębiorczości, języka angielskiego, języka niemieckiego, biologii, chemii, geografii i kompetencji uczenia się.

Projekt będzie realizowany do 31 lipca 2020 r.

(szel)

For. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...