Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dzień Ratownictwa Medycznego

13 października 2021 r.

Tradycyjnie 13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. To święto wszystkich pracowników realizujących misję ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Z tej okazji pragnę wyrazić wielką wdzięczność dla lekarzy, ratowników medycznych, dyspozytorów oraz pielęgniarek, którzy dzień i noc w zespołach ratownictwa medycznego służą profesjonalną pomocą medyczną wszystkim osobom w stanie nagłego zagrożenia życia. Zdaję sobie sprawę, że Państwa pracy towarzyszy wielka odpowiedzialność, szczególnie w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie pandemii. Doceniam Państwa umiejętności, profesjonalizm i doświadczenie zawodowe. W naszą współczesną codzienność wpisane są liczne zagrożenia - z tego powodu funkcjonowanie systemu ratownictwa medycznego na wysokim poziomie jest bardzo istotnym elementem dla nas wszystkich.

W  imieniu Zarządu Powiatu Nowosądeckiego, życzę Państwu dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także satysfakcji z wybranej drogi życiowej, której źródłem jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Marek Kwiatkowski
Starosta Nowosądecki

 

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...