Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dzień otwarty w krynickim ZSP

8 marca 2019 r.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju odbył się Dzień Otwarty. Szkoła gościła gimnazjalistów i ośmioklasistów z Krynicy, Muszyny, Muszyny-Złockiego, Powroźnika, Tylicza, Berestu, Piorunki, Mochnaczki, Florynki i Kąclowej.

Młodzież poznała kierunki kształcenia na rok szkolny 2019/20. Dowiedziała się też o aktywnie działających w szkole agendach, w tym samorządzie uczniowskim, wolontariacie, szkolnym kole wojskowym czy liderach młodzieżowych.

W interesujący sposób pokazano projekty, w których uczestniczy ZSP (m.in. Erazmus i Małopolska Chmura Edukacyjna). Goście zobaczyli halę z zapleczem i infrastrukturą sportową. Zapoznali się także z liczymi osiągnięciami uczniów w zawodach sportowych, konkursach i olimpiadach. Szkoła pochwaliła się też wysokimi wynikami egzaminów maturalnych i kwalifikacji w zawodach. Potwierdzeniem sukcesów jest Srebrna Tarcza w Rankingu Perspektywy.

Szczegóły na stronie: www.krynica.szkola.pl oraz www.facebook.com/suzspkca/.

(szel)

Fot. Archiwum szkoły

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...