Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dziękuję uczniom i nauczycielom!

24 czerwca 2022 r.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski podziękował uczniom i nauczycielom za pracę i zgłębianie wiedzy w kończącym się właśnie roku szkolnym.

- Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych za ich ciężką pracę i stwarzanie młodzieży nowych możliwości rozwoju. Cieszę się, że w szkołach powiatowych mamy pedagogów, którzy nie tylko przekazują wiedzę młodym ludziom, ale też dbają o ich rozwój kulturalny i sportowy. Uczniom dziękuję za zaangażowanie i podejmowanie nowych wyzwań. Młodzież uczęszczająca do naszych szkół ma wiele możliwości rozwoju swoich pasji i pogłębiania wiedzy. Może korzystać z dodatkowych kursów, wyjazdów zagranicznych, praktyk u pracodawców. Najlepsi mają już zapewnioną pracę w różnych sądeckich firmach. Gratuluję dobrych ocen na świadectwach! Życzę wspaniałych i bezpiecznych wakacji! – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...