Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dobra zabawa i zacięta walka oldbojów

5 sierpnia 2019 r.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wziął udział w XXXIV Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów "Solidarność" Stary Sącz.

Na boisku KS Helena Nowy Sącz rywalizowało 12 drużyn. W zespole reprezentującym Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu zagrali starosta Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i radny Marian Dobosz.

Na murawie nie zabrakło zespołów związanych z tuniejem od samego początku, czyli Oldbojs Zelmer Rzeszów i Oldbojs Kielce. Międzynarodowego charakteru rozgrywkom dodała reprezentacja Spiskiej Nowej Wsi na Słowacji.

Po zaciętej walce pierwsze miejsce zdobyła drużyna Oldbojs Sandecja Nowy Sącz. Na drugiej pozycji uplasowali się gospodarze turnieju – zespół Oldbojs Helena Nowy Sącz. Trzecie miejsce przypadło w udziale oldbojom z Ujanowic. Pokonali oni w rzutach karnych reprezentację Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, która zakończyła turniej na pozycji czwartej.

Puchary wręczał zwycięzcom poseł Józef Leśniak, zaś imprezę prowadził jej pomysłodawca i główny organizator Marian Kuczaj.

Dodajmy, że turniej od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Biorą w nim udział zawodnicy powyżej 35. roku życia. Do tej pory w rozgrywkach wzięło udział łącznie ponad 350 drużyn głównie z Malopolski i Podkarpacia.

Turniej był okazją do uhonorowania osób, wspierających aktywny tryb życia. Tytuł ambasadora nowosądeckiego sportu odebrał starosta Marek Kwiatkowski.

(szel)

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...