Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Dbasz o bezpieczeństwo? Wygraj rower w konkursie

11 września 2019 r.

Każdy, kto jest zainteresowany poprawą stanu bezpieczeństwa na sądeckich drogach może wziąć udział w konkursie fotograficznym „Tu potrzebna szybka zmiana”.

Celem konkursu jest poprawa stanu bezpieczeństwa na sądeckich drogach poprzez identyfikację miejsc źle oznakowanych, błędnie zorganizowanych, sprzyjających potencjalnym zdarzeniom drogowym, a często po prostu zaniedbanych. Dzięki zaangażowaniu w ramach Sądeckiego Programu Poprawy BRD 2019 -2025 można to zmienić.

Prace konkursowe należy przesyłać wraz z opisem uzupełniającym. Opis nie może być dłuższy niż 2000 znaków i musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail i wiek. Prace należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@mord.pl, a w tytule maila napisać:  Konkurs fotograficzny „TU POTRZEBNA SZYBKA ZMIANA”. Termin nadsyłania fotografii upływa 30 września 2019 r.

Nagroda za I miejsce jest rower crossowy M-Bike, za II - kask rowerowy M erida, za III - bon serwisowy o wartości 150 zł.

Uczestnik konkursu ma za zadanie przygotować trzy fotografie przedstawiające sytuację drogową według niego wymagającą zmiany.

Organizatorami konkursu są: Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu, Krajowe Centrum BRD, Salon rowerowy Bike Atelier Nowy Sącz.

Szczegóły: http://www.mord.pl/index.php/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego/344-tu-potrzeba-szybka-zmiana-konkurs-fotograficzny

(olsz)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...