Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

ZSP w Krynicy-Zdroju: uczniowie na targach edukacyjnych

16 marca 2023 r.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju prezentowali swoją szkołę podczas Targów edukacyjnych szkół ponadpodstawowych.

Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Szkolno-Przedszkolnych w Muszynie.

- Zaprezentowaliśmy kierunki kształcenia i ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Młodzież z poszczególnych klas wystawiła ekspozycje obrazujące najważniejsze działania, realizowane projekty, w tym projekt Erasmus+ dla technikum i projekt Power dla liceum. Zaprezentował się także Szkolny Klub Wolontariatu oraz Szkolne Koło PCK - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Staraliśmy się mówić o szkole z perspektywy naszych uczniów, którzy odpowiadali na pytania i opowiadali o możliwościach osobistego rozwoju oraz o perspektywach związanych z przyszłością. Skupiliśmy się również na tym, co możemy zaoferować ósmoklasistom w cyklu kształcenia. Stawiamy na nowoczesność, stały rozwój, zmiany i nowości, które wynikają z diagnozowanych przez nas potrzeb w środowisku lokalnym.

Cieszy nas zainteresowanie ósmoklasistów z terenu Gminy Muszyna, którzy odwiedzili nasze stoisko: Zespół Szkolno-Przedszkolny w MuszynieSzkoła Podstawowa w PowroźnikuZespół Szkolno- Przedszkolny w ZłockiemSP2 Muszyna przy Stowarzyszeniu na Rzecz Edukacji i Rozwoju Doliny Popradu, czy SP w Żegiestowie - dodaje dyrektor szkoły.

 

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...