Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Złoto dla „Piwniczanki”

11 października 2018 r.

Starosta nowosądecki Marek Pławiak wręczył dzisiaj duże Złote Jabłko Sądeckie dla Spółdzielni Piwniczanka, która w tym roku obchodzi 50-lecie istnienia.

W spotkaniu wziął udział Ryszard Skwarczek - prezes Zarządu Piwniczanki Spółdzielni Pracy i Halina Haraf – główna księgowa, która pracuje w firmie od momentu jej powstania.

- Przyznaję duże Złote Jabłko Sądeckie wszystkim obecnym i byłym pracownikom oraz spółdzielcom - mówił starosta nowosądecki Marek Pławiak. - Składam też serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu 50-lecia działalności Piwniczanki Spółdzielni Pracy w Piwnicznej. Dzięki konsekwentnej i ciężkiej pracy stworzyliście jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek Sądecczyzny i Małopolski. Pracownicy Spółdzielni aktywnie uczestniczą w życiu regionu, wspierają różnorodne inicjatywy i są mecenasem projektów kulturalnych oraz charytatywnych. Jestem dumny, że takie firmy działają na Sądecczyźnie. Gratuluję jubileuszu!

(olsz)
Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...