Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zgłoś swoje pomysły na Małopolskę

10 kwietnia 2018 r.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Dla mieszkańców zainteresowanych zgłoszeniem swoich propozycji przygotowano specjalne warsztaty edukacyjno-informacyjne.

W Subregionie Sądeckim realizowane one będą w trzech miejscowościach. 20 kwietnia o godz. 14 rozpoczną się w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach (Rynek 1), a o godz. 17 zostaną przeprowadzone w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 61). 27 kwietnia o godz. 14 podobne warsztaty rozpoczną się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej (ul. Józefa Marka 9).

Zajęcia takie zostaną przeprowadzone w 20 miastach Małopolski od 16 kwietnia do 24 maja. Mieszkańcy Małopolski będą mogli zgłaszać swoje propozyucje do Budżetu Obywatelskiego od 7 maja do 6 czerwca. Głosowanie potrwa od 10 września do 5 października. Wyniki ogłoszone zostaną do 30 listopada.

Szczegóły dotyczące Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego dostępne na stronie www.bo.malopolska.pl.

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...