Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Zając wielkanocny w Muszynie

11 kwietnia 2019 r.

W Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Muszynie odbyło się dzisiaj spotkanie integracyjne „Zając Wielkanocny”. Przybyli na nie podopieczni domów pomocy społecznej z Powiatu Nowosądeckiego i ośrodków wsparcia. Spotkał się z nimi starosta Marek Kwiatkowski i wicestarosta Antoni Koszyk.

- Te przedświąteczne spotkania to nasza tradycja – mówiła Maria Żuchowicz, dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie. – Cieszę się, że przybyły delegacje ze wszystkich zaprzyjaźnionych domów pomocy społecznej i ośrodków wsparcia.

Starosta i wicestarosta wraz z Katarzyną Rymarczyk-Wajdą - sekretarz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna oceniali prace i występy podopiecznych ośrodków i przyznali nagrody.

- Niech się u was dzieje samo dobro – mówił starosta Marek Kwiatkowski składając życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. – Dziękuję opiekunom, którzy nie szczędzą czasu i sił, aby podopieczni czuli się dobrze i rozwijali swoje zdolności. Życzę spokojnych i radosnych Świąt!

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...