Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Wygraj nagrodę w konkursie starosty!

15 maja 2018 r.

Dziś mija termin składania wniosków w konkursie starosty nowosądeckiego w zakresie wspierania i promocji organizacji pozarządowych oraz wolontariatu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Celem konkursu jest uhonorowanie osób i organizacji pozarządowych, które były szczególnie aktywne w działaniach na rzecz innych, promocja aktywnych postaw oraz oddolnych inicjatyw służących rozwojowi Sądecczyzny i podziękowanie za podejmowane cenne działania.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Najlepsza Inicjatywa Roku, Wolontariusz Roku, Młody Wolontariusz Roku i Nagroda Specjalna Starosty Nowosądeckiego.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody mogą wystąpić organizacje pozarządowe oraz osoby prawne i fizyczne, działające na terenie powiatu nowosądeckiego.

Wniosek należy złożyć w Kancelarii Administracyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu lub przesłać na adres Starostwa (ul. Jagiellońska 33, 33-300 Nowy Sącz) z dopiskiem nazwy Nagrody oraz wydziału obsługującego konkurs (Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych).

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne na stronie www.nowosadecki.pl w zakładce organizacje pozarządowe, a także pod numerem telefonu 18 41 41 807. Oferty można składać bezpośrednio na adres: ngo@nowosadecki.pl.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe – każda na kwotę 1000 zł.

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...