Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Wybierz najlepsze zadanie dla swojego regionu

27 września 2017 r.

Rozpoczęło się głosowanie w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 13 października każdy, kto ukończył 16. rok życia może wybrać spośród 160 zgłoszonych zadań najlepsze, jego zdaniem, pomysły do realizacji.

Głosować można na trzy sposoby. Aby wybrać faworyta w swoim subregionie można zagłosować przez internet na stronie www.malopolska.pl, wrzucić kartę do urny w jednym z 15 punktów zlokalizowanych w Małopolsce (w naszym subregionie jest to Agenda Zamiejscowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 52), lub przesłać swój głos listownie na adres Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie (ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków).

W tej edycji każdy mieszkaniec dysponuje jednym głosem i może go oddać na dowolne zadanie zgłoszone w jego subregionie. Wykaz zadań, punktów do głosowania, a także karta do głosowania, dostępne są na stronie www.bo.malopolska.pl.
Głosowanie potrwa do 13 października, natomiast jego wyniki poznamy do końca listopada. Na realizację zadań przeznaczono w tym roku 8 mln zł z budżetu województwa.

(szel)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...