Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Uwaga! Od poniedziałku objazd Kamionki Wielkiej!

22 września 2017 r.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 25, 26 i 27 września 2017 r. w godz. 7 – 17 będą prowadzone prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej Nowy Sącz - Florynka w miejscowości Kamionka Wielka.

W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu w tych trzech dniach na odcinku od miejscowości Kamionka Mała do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1577 K Kamionka Wielka - Kamionka Wielka.

- Proponowany objazd w kierunku miejscowości Florynka drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką numer 981 Grybów - Krynica Zdrój i drogą powiatową numer 1575 K Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów – mówi Adam Czerwiński, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Ruch z drogi krajowej nr 75 do Kamionki Wielkiej może przebiegać do skrzyżowania z drogą krajową nr 28 w Nowym Sączu, a następnie przez Grybów do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 981, a dalej przez miejscowość Ptaszkowa ww. drogą powiatową nr 1575 K.

Na czas objazdu otwarty zostanie przejazd przez most w Ptaszkowej, będący w trakcie odbudowy.

(olsz)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...